Search

Začína to pozvaním! Dajte najavo svojim hosťom, že vám na udalosti záleží a venujte dostatočnú pozornosť oznámeniam. Vyberte si z aktuálnej ponuky motívov alebo ma neváhajte kontaktovať so želaním na mieru.

HOTOVÉ MOTÍVY

Oslovil vás nejaký z pripravených motívov? Vyskladajte si potrebné tlačoviny priamo v obchode, alebo ma kontaktujte a na všetkom sa dohodneme.

Ukážku nájdete aj v galérii TU.

OZNÁMENIA NA MIERU

Máte predstavu o tom, ako by mali vyše oznámenia a vyzerať, ale nenašli ste ich v mojom portfoliu? Neváhajte ma kontaktovať! Spoločne dotiahneme návrh do dokonalosti. Podľa predstavy poradím vhodné spracovanie, zo širokej ponuky grafických papierov pomôžem vybrať tej najkrajší. Vybrať si môžete tiež zo širokej ponuky krásnych papierových, transparentných či zamatových obálok, ktoré doplníme vkusnými doplnkami. K oznámeniam v rovnakom dizajne pripravíme aj ostatné tlačoviny.

DOPLNKOVÉ TLAČOVINY

Okrem základných pozvánkových tlačovín vám rada pripravím napríklad aj uvítaciu tabuľu, označenie stolov, menu karty a mnoho iného.

DARČEKY PRE HOSTÍ

Dodám aj milé darčeky pre hostí, akými sú odznaky, magnetky či zrkadielka na mieru vo vizuále celej udalosti.

Svadobné oznámenie - Svadobná pozvánka - ateliér zuz

Najčastejšie otázky

koľko stojí návrh oznámení u Zuz?

Nie je možné stanoviť jednotnú cenu, nakoľko potreby a požiadavky každého zákazníka sú individuálne. Cena sa odvíja od náročnosti návrhu.

V prípade záujmu mi dajte vedieť o vašej predstave. Čo najviac mi ju popíšte, prípadne pridajte link s obrázkom pre lepšiu predstavu a rada vám pripravím cenovú ponuku.

koľko stojí výroba oznámení u Zuz?

Pri pripravených motívoch, ktoré nájdete v obchodíku, nájdete zároveň aj cenu za výrobu tlačovín. Pokiaľ si želáte väčšie zmeny, prípadne máte záujem o prípravu návrhu na mieru, cena závisí od formátu, technológie spracovania, použitého papieru, obálok a iných doplnkov.

Vyberte si buď priamo v obchodíku, alebo mi dajte vedieť o vašej požiadavke. Pri spracovaní kompletne na mieru je potrebné dopredu vedieť približný náklad a formát (zväčša vyrábam formát A6). Taktiež ak dopredu viete, že by ste si želali využiť napr. zlatenie písma, atď. dajte mi o tom vedieť tiež.

s akými tlačovinami na udalosť mi vie Zuz pomôcť?
 • Oznámenia vrátane obálok a doplnkov (najmä formát A6, prípadne podľa želania atyp)
 • Pozvania k stolu (najmä 85 x 55 mm, prípadne podľa želania atyp)
 • Kartička s doplňujúcimi info (podľa potreby)
 • Uvítacia tabuľa (podľa potreby)
 • Zasadací poriadok (podľa potreby)
 • Menovky (podľa potreby – klasická kartička / strieška či atyp)
 • Menu / Nápojový lístok (podľa porteby)
 • Číslovanie stolov (podľa potreby)
 • Program (podľa potreby)
 • Rôzne sprievodné texty do rámikov (podľa potreby)
 • Etikety / Nálepky na výslužky / visačky (podľa potreby)
 • Darčeky pre hostí (odznaky/magnetky/zrkadielka)
 • Kniha hostí

… nenašli ste v zozname niečo čo hľadáte a súvisí to s tlačovinami? Pokojne sa mi ozvite.

páči sa mi motív z Vašej ponuky. Je možné ho upraviť?

Samozrejme, je to možné. Avšak za poplatok, podľa časovej náročnosti.

páči sa mi presne taký motív od konkurenčného dizajnéra/výrobcu. Pripravili by ste mi rovnaký?

Nie. Každý dizajnér má svoj osobitý rukopis a tvorbu, ktorá zaujme daného zákazníka. Pokiaľ vás viac zaujala tvorba mojej kolegyne/kolegu, určite ich kontaktujte s požiadavkou.

Pokiaľ spolu pracujeme na návrhu na mieru a zasielate mi inšpiratívne obrázky je to preto, aby sme sa čo najviac a rýchlejšie porozumeli a ja vám mohla pripraviť originálny návrh približujúci sa najviac k vašej predstave.

ako prebieha tvorba oznámení?

Ak máte záujem o grafický návrh, najprv spolu preberieme vašu predstavu či vyčlenený rozpočet na túto položku pri realizácii udalosti. Po schválení rozpočtu a ujasnení si predstavy pripravím návrh, ktorý prejde podľa potreby konzultáciou a po schválení je pripravený na výrobu. Pri tvorbe nečerpám z voľne stiahnuteľných či kupovaných motívov.

mal/a by som záujem len o vytvorenie grafiky oznámenia.

Túto voľbu neodporúčam, nakoľko som ako tvorca návrhu rada aj pri realizácii, keďže tak ľahšie viem dať pozor na vhodný výber papiera, tiež na správny výsledok tlače a mnoho iného. Zabezpečím tak 100% výsledok, ktorý bude jasným znakom toho, že vám na udalosti záleží.

kedy je potrebné začať riešiť návrh/spracovanie oznámení a tlačovín?

Je dôležité najprv ujasniť si na kedy budete oznámenia potrebovať, tzn. kedy plánujete pozývať svojich hostí. V prípade, že máte záujem o oznámenia, ktorých návrh a spracovanie budú kompletne na mieru, je dobré sa ozvať aspoň mesiac pred plánovaným pozývaním. Budete tak mať dostatok času na rozhodnutia ale aj diskusiu a prípadné zmeny. Pokiaľ hovoríme len o výrobe oznámení, tak ak to aktuálna výrobná kapacita dovoľuje, nie je problém oznámenia vyrobiť aj do týždňa, ideálne si však na to radšej nechajte aspoň 2 týždne.

je možné pripraviť tlačoviny postupne?

Áno. Je samozrejmé, že pri tvorbe pozvánok ešte nemáme uzatvorený napríklad kompletný zoznam hostí. Preto je prirodzene možné najprv pripraviť oznámenia a doplnkové tlačoviny priamo k oznámeniam (napr. pozvanie k stolu) a v druhej etape pripraviť tlačoviny, ktoré budú priamo na mieste udalosti (menovky, zasadací poriadok, číslovanie stolov, …). Je samozrejme potrebné si na to nechať trochu čas (v závislosti od množstva a rozsahu výroby tlačovín 1–2 týždne pred udalosťou).

ako prebieha úhrada služieb?

Pri oznámeniach na mieru je po schválení cenovej ponuky potrebné uhradiť zálohu vo výške 70 % a po dokončení prác zvyšok, prípadne je možné uhradiť celú čiastku vopred pred zahájením prác.

Pokiaľ ste sa rozhodli pre oznámenia priamo z obchodíka, je potrebné uhradiť kompletnú čiastku vopred.

prišli mi od vás krásne pozvánky! Ale je tam chyba…

Pred tlačou obdržíte návrhy, ktoré sa môžu skorigovať. Pokiaľ finálny návrh odsúhlasíte, za chyby nezodpovedám.

máte záujem?

  Odoslaním správy súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade s GDPR a nového zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, v rozsahu meno, priezvisko, e-mailová adresa, telefónne číslo/mobil za účelom zaslania cenovej ponuky, poskytnutia informácií.